KOREK SPUSTOWY MISKI OLEJU SILNIKA (090053)

19.51zł


090053

Kurier Inpost (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) 17.00zł
Kurier Inpost (Pobranie) ( 1-2 DNI ) 20.00zł
Kurier DPD (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) 20.00zł
Kurier DPD (Pobranie) ( 1-2 DNI ) 25.00zł
Odbiór osobisty w siedzibie firmy ( Pon-Pt : 9-17 ) Darmowa

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

KOREK SPUSTOWY MISKI OLEJU SILNIKA (090053)

KOREK SPUSTOWY MISKI OLEJU SILNIKA (090053)

ACURA 1991-2018/
AMERICAN MOTORS 1978/
BUICK 1976-1984/
CHEVROLET 1976-2018/
CHRYSLER 1983-2021/
DODGE 1980-2021/
EAGLE 1990-1993/
FIAT 2012-2020/
FORD 1972-2019/
GENESIS 2018-2021/
GMC 1984-2016/
JEEP 2006-2021/
LINCOLN 1978-2014/
MERCURY 1971-2011/
OLDSMOBILE 1986-1988/
PLYMOUTH 1978-2000/
PONTIAC 1982-2007/
RAM 2013-2021/
SATURN 2004

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Dodaj do listy życzeń

PRZEZNACZENIE OLEJU / PRODUKTU SILNIK

Opis produktu

KOREK SPUSTOWY MISKI OLEJU SILNIKA (090053) POD KLUCZ 16mm

ROZMIAR KORKA: M14-1.50

KOREK PASUJE DO:

ACURA 1991-2018,
AMERICAN MOTORS 1978,
BUICK 1976-1984,
CHEVROLET 1976-2018,
CHRYSLER 1983-2021,
DODGE 1980-2021,
EAGLE 1990-1993,
FIAT 2012-2020,
FORD 1972-2019,
GENESIS 2018-2021,
GMC 1984-2016,
JEEP 2006-2021,
LINCOLN 1978-2014,
MERCURY 1971-2011,
OLDSMOBILE 1986-1988,
PLYMOUTH 1978-2000,
PONTIAC 1982-2007,
RAM 2013-2021,
SATURN 2004

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 innych produktów w tej samej kategorii: