ZESTAW PENNZOIL 0W20 1L (24 SZT)

1,209.76zł

zamiast 1,248.78zł


PEN-68523969CA-24

Kurier Inpost (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Kurier Inpost (Pobranie) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Kurier DPD (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Kurier DPD (Pobranie) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Odbiór osobisty w siedzibie firmy ( Pon-Pt : 9-17 ) Darmowa

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

ZESTAW PENNZOIL 0W20 1L (24 SZT)

ZESTAW PENNZOIL 0W20 1L (24 SZT)

ZESTAW PENNZOIL 0W20 1L (24 SZT)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Dodaj do listy życzeń

Ostatnie egzemplarze!

PRZEZNACZENIE OLEJU / PRODUKTU SILNIK
LEPKOŚĆ 0W20
RODZAJ OLEJU / PRODUKTU SYNTETYCZNY
ILOŚĆ PRODUKTU 946ml

Opis produktu

ZESTAW PENNZOIL 0W20 1L (24 SZT)

Olej silnikowy Pennzoil Ultra Platinum Full Synthetic jest wytwarzany z gazu ziemnego, a nie z ropy naftowej. Jest to jeden z najlepszych w pełni syntetycznych olejów silnikowych w naszym portfolio.

Stworzony z myślą o ekstremalnych osiągach, Pennzoil Ultra Platinum przewyższa konwencjonalne oleje pod względem wydajności w niskich temperaturach i kontroli lotności.

Nasze w pełni syntetyczne oleje silnikowe są unikalnie opracowane w oparciu o naszą rewolucyjną technologię PurePlus, która jest opatentowanym procesem przekształcania czystego gazu ziemnego w wysokiej jakości w pełni syntetyczny olej bazowy. Ponieważ jest wytwarzany z gazu ziemnego, wysokiej jakości olej bazowy zawiera mniej zanieczyszczeń niż oleje bazowe wytwarzane z ropy naftowej, a w połączeniu z naszą zaawansowaną technologią dodatków tworzy jedną z najlepszych formuł w naszej ofercie Pennzoil.

Pennzoil Ultra Platinum znacznie przewyższa najbardziej rygorystyczne wymagania producentów samochodów w zakresie czystości i ochrony (w oparciu o ILSAC GF-6) i jest odpowiedni do wszystkich silników samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich vanów, ciężarówek i silników z turbodoładowaniem; w każdych warunkach jazdy. W pełni syntetyczny olej silnikowy Pennzoil Ultra Platinum SAE 0W-20 oferuje również następujące korzyści.

Czystsze tłoki: Utrzymuje tłoki znacznie czystsze niż wymagają tego standardy branżowe (w oparciu o test osadów na tłokach ILSAC GF-6 i Sequence IIIH przy użyciu SAE 5W-30 i specyfikacji Ford, Chrysler, GM i Ferrari).

Lepsza oszczędność paliwa

Chroni moc: olej silnikowy Pennzoil Ultra Platinum Full Synthetic pomaga chronić przed utratą mocy, pomagając chronić silnik przed zużyciem i tworzeniem się osadów. Niezrównana ochrona przed zużyciem: Jeśli chodzi o ochronę wewnętrznych części silnika przed metalem o metal, żaden inny wiodący syntetyczny olej silnikowy nie zapewnia lepszej ochrony przed zużyciem przed tarciem

POSIADA SPECYFIKACJE :

FCA MS-6395;

Ford WSS-M2C947-A.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Zawartość