ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

1,000.00zł

zamiast 1,053.66zł


PEN-68523971CA-24

Kurier Inpost (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Kurier Inpost (Pobranie) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Kurier DPD (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Kurier DPD (Pobranie) ( 1-2 DNI ) Darmowa
Odbiór osobisty w siedzibie firmy ( Pon-Pt : 9-17 ) Darmowa

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Dodaj do listy życzeń

PRZEZNACZENIE OLEJU / PRODUKTU SILNIK
LEPKOŚĆ 5W20
RODZAJ OLEJU / PRODUKTU SYNTETYCZNY
ILOŚĆ OLEJU 946ml

Opis produktu

ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

Pennzoil Ultra Platinum Full Synthetic to jeden z najlepszych w pełni syntetycznych olejów silnikowych w naszym portfolio. Stworzony z myślą o ekstremalnych osiągach, Pennzoil Ultra Platinum przewyższa konwencjonalne oleje pod względem wydajności w niskich temperaturach i kontroli lotności. Nasze w pełni syntetyczne oleje silnikowe są unikalnie opracowane w oparciu o naszą rewolucyjną technologię PurePlus, która jest opatentowanym procesem przekształcania czystego gazu ziemnego w wysokiej jakości w pełni syntetyczny olej bazowy. Ponieważ jest wytwarzany z gazu ziemnego, wysokiej jakości olej bazowy o czystości 99,5% zawiera mniej zanieczyszczeń niż oleje bazowe wytwarzane z ropy naftowej, a w połączeniu z naszą zaawansowaną technologią dodatków tworzy jedną z najlepszych formuł w naszej ofercie Pennzoil. Pennzoil Ultra Platinum znacznie przewyższa najbardziej rygorystyczne wymagania producentów samochodów w zakresie czystości i ochrony (w oparciu o aprobaty ILSAC GF-5, dexos1 i Ferrari) i jest odpowiedni do wszystkich silników samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich vanów, ciężarówek i silników z turbodoładowaniem; w każdych warunkach jazdy. W pełni syntetyczny olej silnikowy Pennzoil Ultra Platinum SAE 5W-20 zapewnia również następujące korzyści:

Najczystsze tłoki Utrzymuje tłoki do 65% czystsze niż wymagane przez normę branżową ILSAC GF-54 Lepsze zużycie paliwa Dzięki w pełni syntetycznemu olejowi silnikowemu Pennzoil Ultra Platinum możesz jeździć średnio więcej 550 mil rocznie w porównaniu z brudnym silnikiem1 Chroni Horsepower Pennzoil Ultra Platinum Full Synthetic oleju silnikowego pomaga chronić przed utratą mocy, pomagając chronić silnik przed zużyciem i tworzeniem się osadów

Niezrównana ochrona przed zużyciem Jeśli chodzi o ochronę wewnętrznych części silnika przed metalem o metal, żaden inny wiodący syntetyczny olej silnikowy nie zapewnia lepszej ochrony niż w pełni syntetyczny olej silnikowy Pennzoil Ultra Platinum2 Doskonała wydajność temperaturowa Zapewnia szybszy przepływ oleju w niskich temperaturach w ekstremalnie niskich temperaturach środowiska (do -40ºF) i chroni przed utlenianiem i degradacją oleju w ekstremalnie wysokich temperaturach (do +400ºF), takich jak komora spalania i turbosprężarki3. 1 Pomiary zużycia paliwa wykonane w cyklu CAFE pod FTP75. Średnio 550 dodatkowych mil na podstawie mieszanych mil miasta/autostrady i średnio 15 366 mil przejechanych rocznie w USA z 4,1% lepszym MPG w porównaniu z brudnym silnikiem.

POSIADA SPECYFIKACJE :

CHRYSLER : MS-6395

FORD : WSS-M2C945-B1 / WSS-M2C945-A

GENERAL MOTORS : DEXOS 1 GEN 2

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

ZESTAW PENNZOIL 5W20 1L (24 SZT)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Zawartość