PENNZOIL 5W20 1L

47.15zł


PEN-68523971CA

Kurier Inpost (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) 17.00zł
Kurier Inpost (Pobranie) ( 1-2 DNI ) 20.00zł
Kurier DPD (Przedpłata) ( 1-2 DNI ) 20.00zł
Kurier DPD (Pobranie) ( 1-2 DNI ) 25.00zł
Odbiór osobisty w siedzibie firmy ( Pon-Pt : 9-17 ) Darmowa

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

PENNZOIL 5W20 1L

PENNZOIL 5W20 1L

POSIADA SPECYFIKACJE -> CHRYSLER : MS-6395 / FORD : WSS-M2C945-B1 / WSS-M2C945-A / GENERAL MOTORS : DEXOS 1 GEN 2

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Dodaj do listy życzeń

PRZEZNACZENIE OLEJU / PRODUKTU SILNIK
LEPKOŚĆ 5W20
RODZAJ OLEJU / PRODUKTU SYNTETYCZNY
ILOŚĆ PRODUKTU 946ml

Opis produktu

Pennzoil Ultra Platinum Full Synthetic to jeden z najlepszych w pełni syntetycznych olejów silnikowych w naszym portfolio. Stworzony z myślą o ekstremalnych osiągach, Pennzoil Ultra Platinum przewyższa konwencjonalne oleje pod względem wydajności w niskich temperaturach i kontroli lotności. Nasze w pełni syntetyczne oleje silnikowe są unikalnie opracowane w oparciu o naszą rewolucyjną technologię PurePlus, która jest opatentowanym procesem przekształcania czystego gazu ziemnego w wysokiej jakości w pełni syntetyczny olej bazowy. Ponieważ jest wytwarzany z gazu ziemnego, wysokiej jakości olej bazowy o czystości 99,5% zawiera mniej zanieczyszczeń niż oleje bazowe wytwarzane z ropy naftowej, a w połączeniu z naszą zaawansowaną technologią dodatków tworzy jedną z najlepszych formuł w naszej ofercie Pennzoil. Pennzoil Ultra Platinum znacznie przewyższa najbardziej rygorystyczne wymagania producentów samochodów w zakresie czystości i ochrony (w oparciu o aprobaty ILSAC GF-5, dexos1 i Ferrari) i jest odpowiedni do wszystkich silników samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich vanów, ciężarówek i silników z turbodoładowaniem; w każdych warunkach jazdy. W pełni syntetyczny olej silnikowy Pennzoil Ultra Platinum SAE 5W-20 zapewnia również następujące korzyści:

Najczystsze tłoki Utrzymuje tłoki do 65% czystsze niż wymagane przez normę branżową ILSAC GF-54 Lepsze zużycie paliwa Dzięki w pełni syntetycznemu olejowi silnikowemu Pennzoil Ultra Platinum możesz jeździć średnio więcej 550 mil rocznie w porównaniu z brudnym silnikiem1 Chroni Horsepower Pennzoil Ultra Platinum Full Synthetic oleju silnikowego pomaga chronić przed utratą mocy, pomagając chronić silnik przed zużyciem i tworzeniem się osadów

Niezrównana ochrona przed zużyciem Jeśli chodzi o ochronę wewnętrznych części silnika przed metalem o metal, żaden inny wiodący syntetyczny olej silnikowy nie zapewnia lepszej ochrony niż w pełni syntetyczny olej silnikowy Pennzoil Ultra Platinum2 Doskonała wydajność temperaturowa Zapewnia szybszy przepływ oleju w niskich temperaturach w ekstremalnie niskich temperaturach środowiska (do -40ºF) i chroni przed utlenianiem i degradacją oleju w ekstremalnie wysokich temperaturach (do +400ºF), takich jak komora spalania i turbosprężarki3. 1 Pomiary zużycia paliwa wykonane w cyklu CAFE pod FTP75. Średnio 550 dodatkowych mil na podstawie mieszanych mil miasta/autostrady i średnio 15 366 mil przejechanych rocznie w USA z 4,1% lepszym MPG w porównaniu z brudnym silnikiem.

POSIADA SPECYFIKACJE :

CHRYSLER : MS-6395

FORD : WSS-M2C945-B1 / WSS-M2C945-A

GENERAL MOTORS : DEXOS 1 GEN 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 innych produktów w tej samej kategorii: